Çözümlerimiz

Güralp Varsa, Çözüm Var

Geçmişinden gelen tecrübesini bugünün müşteri gereksinimleriyle sentezleyip endüstriyel çözümler sunan Güralp Vinç, geleceğin vizyonunun bugünden yakalanabileceğine olan inancıyla sürekli iyileşme ve gelişme anlayışıyla, çözüm odaklılığı ön planda tutarak çalışmalarını sürdürüyor. Güralp’in 30 yılı aşkın süredir tercih edilen bir marka haline gelmesinin en önemli nedenleri ;

Sonuç Odaklı İletişim Anlayışını Benimser

Güralp, yurt içi bölge müdürlükleri ve yurt dışı bayi partner ağı ile satış ve servis olarak kolay ve hızlı iletişim kurulan bir firma olarak öne çıkar. Ürettiği ürün ve hizmetlerin yanı sıra, müşterisine en uygun çözümü önerir ve hızla ihtiyaç duyulan ürünü doğru şekilde üretir. Güralp sonuç odaklıdır.

Müşterilerini Her Zaman Dinler

Güralp, kurumsallık ile esnaflığı birbirinden ayrı tutmaz ve bu kavramlar arasında bir çelişki olduğunu düşünmez. Şirket kültürü olarak belirli bir sistematik yapıyı, bütünselliği ve planlama kültürünü benimserken ; halk kültürümüzün geçmişten günümüze taşıdığı “esnaflık” değerlerini de kurumsal kültürü içinde eritir ve bu sayede müşterileriyle her zaman sıcak bir ilişki kurar. Müşterisiyle tek taraflı değil çift taraflı bir iletişim stratejisi benimseyen Güralp, geri bildirimleri dikkate alır ve müşterisine herhangi bir sorunla karşılaştığında firmaya her konuda rahatlıkla ulaşabileceği güvenini verir.

Tecrübeli Bir Ekibe Sahiptir

Güralp, tecrübeli pazarlama, satış, mühendis, üretim ve satış sonrası ekipleriyle güvenilen bir markadır. Sürekli gelişmeyi prensip edinmiş kaliteli insan kaynağı yapısının, en güçlü değeri olduğuna inanır.

Güralp, genç çalışanların yanı sıra tecrübeli çalışanları da bünyesinde istihdam etmekte ve tüm çalışanlarının sahadaki becerisine ve çözüm odaklılığına güvenmektedir. Güralp, deneyimli personellerinin tecrübesiyle genç personellerin dinamizmini birleştirir ve gücünü ve kalitesini ekip çalışmasından alır.

Üretimde Kaliteden Taviz Vermez

Güralp, endüstriyel üretim yapan bir firma olarak tüm kurumsal departmanlarını ve işleyişini sorunsuz şekilde yürütmeyi hedefler ve çalışma alanlarında yüksek verimlilik sağlamayı amaçlar. Şirket, temelini kaliteli ürün ve üretim felsefesine dayandırır.

İş Sağlığı ve Güvenliğine Önem Verir

Güralp, İş Sağlığı ve Güvenliği politikasını her zaman en önemli kriter olarak belirleyerek, üretim departmanlarında çalışanların eğitimi ve teknik donanımına katkı sunarak, özetle “insana değer vererek”, üretim kalitesi ve hacmini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Farklı İhtiyaçlara Hızlı ve Ekonomik Çözümler Üretir

Güralp’in, üretim hattındaki makine ve teçhizat üstünlükleri, üretilen son ürünün kalitesine de olumlu yansır. Güralp, endüstrinin konvansiyonel taleplerine standart üretimlerle cevap verebilmekle birlikte, yenilikçi anlayışı ve tam donanımlı Ar-Ge biriminin katkılarıyla, müşterilerinin özel isteklerine de yenilikçi ve esnek çözümler sunabilmektedir. Güralp, sektörde inovasyon yaratır, öncü olur, ihtiyacınıza uygun tasarımlarla çözüm ortağınız olmayı hedefler.

Kaliteyi Her Şeyin Önünde Tutar, Son Teknolojiyi Kullanır

Güralp’ten tedarik edeceğiniz 1 ürün de 100 ürün de aynı kaliteye sahiptir. Güralp’in kalite felsefesi, son teknoloji makine parkuru ve uluslararası sertifikalara sahip yetkin personelleri sayesinde proses yeterliliklerini en yüksek düzeye çıkararak “0” hata ile ürün üretme idealine dayanır.

“İyinin de iyisini üretmek” felsefesini benimseyen Güralp, kalite departmanının yönlendirmesiyle, kalite yönetim sistemlerini üretim metotlarının içine entegre eder ve böylece uluslararası kabul görmüş standartları sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarır. Vinç sektöründeki tüm yenilik ve inovasyonları yakından takip eden Güralp, teknolojik yenilikleri ürünlerine uygular ve iyi tasarlanmış, kolay kullanıma sahip kaliteli bir ürünün yaşattığı hazzı müşterilerimizin deneyimleyebilmesine olanak sağlar.

Satış Sonrasında da Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Güralp bir tedarikçi değil, ihtiyacınız olan her an yanınızda bulacağınız bir çözüm ortağıdır. Şirketle ilk iletişime geçilen andan satış sonrası süreçlere, farklı departmanlardan tecrübeli bir ekip mutlaka sizinle birlikte, yanınızda yol alır.

Güralp sayesinde, uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına ve teknolojik gelişmelere uygun ürün sağlayan; yetkin ve sorumluluk sahibi bir çözüm ortağı ile kendinizi güvende hissedersiniz.

Güralp ile ürününüzün çalışma ömrü boyunca her aşamada, hızlı, yetkin, şeffaf ve çözüm odaklı bir iş ortağı bulabilmeniz mümkündür.

Güralp, işletmenize satış sonrası hizmetleriyle değer katar…


Başa Dön